Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Katalóg - Garážové brány

0 výsledkov

Prečo automatizovať garážovú bránu?

Sekčné garážové brány sú v poslednej dobe jedny z najobľúbenejších variantov riešení. Pokiaľ bránu inštalujete dodatočne a nechcete už zasahovať do interiéru garáže, je sekčná brána ideálnou voľbou. V prípade, že nemáte dostatok priestoru v garáži, je pre vás tou pravou možnosťou rolovacia brána, neznižuje totiž výšku prejazdu. Brána sa roluje do boxu nad vjazdom a vy môžete využiť miesto pod stropom ako ďalší úložný priestor. Bočná sekčná brána je ideálna v prípade že chcete bránu využívať aj ako dvere. Dá sa totiž otvoriť aj len z časti pre priechod osôb a neznižuje výšku vjazdu. V neposlednom rade je brána výklopná. Možno do nej zabudovať dvere, ktorými môžete prechádzať a nemusíte otvárať celú bránu.

Pre všetky vyššie spomenuté varianty má Somfy riešenie. Na vás bude si zvoliť, ako chcete bránu ovládať. Možností ovládania je niekoľko, všetko je variabilné a kedykoľvek to môžete zmeniť.

Pokiaľ chcete kombinovať bránu aj s ostatnými prvkami domácnosti, je pre vás ideálny systém TaHoma®switch! Otvárať bránu môžete na jedno kliknutie alebo je možné spustiť scenár, ktorý vám zjednoduší príjazd domov. Príklad scenára, kde je zabudovaný aj zabezpečovací systém: Na jedno kliknutie sa odkóduje Somfy Onesmart zámok Door Keeper otvoria sa hlavné dvere, otvára sa brána, otvára sa garážová brána a rozsvieti sa vám v garáži aj v predsieni (pre prípad, že prichádzate domov v noci, svetlá možno nastaviť len v určitých časoch, aby sme neplytvali energiami). Na vás je už len zájsť do garáže a suchou nohou sa dostať do domu.

V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky, vyplňte prosím kontaktný formulár