Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Automatizácia domácnosti od Somfy

somfy logosomfy logo

sme držitelia certifikátu somfy expert

 • Pre pohodlné, bezpečné a úsporné bývanie

  somfy automatizacia

  Ovládajte svoju automatizovanú domácnosť jednoducho a rýchlo

  Automatizovaná domácnosť vám poskytne mimoriadny komfort, bezpečie a tiež úsporu na energiách. Veľmi jednoducho a rýchlo tak budete ovládať svoje vjazdové a garážové brány, alebo aj osvetlenie a tienenie.
  Predstavujeme vám automatizáciu domácnosti v podaní našej partnerskej spoločnosti Somfy!

 • Ako funguje automatizácia domácnosti?

  somfy automatizacia

  So systémom TaHoma® switch ovládate na diaľku prakticky celý dom

  Vďaka automatizovanej domácnosti vás budú poslúchať na povel všetky kompatibilné zariadenia, ktoré nastavíte diaľkovým ovládačom, alebo prostredníctvom smartphonu či tabletu. Môžete tiež nechať pracovať scenáre, ktoré si vytvoríte vopred.

  Zvolte si jeden zo systémov automatizácie domácnosti od spoločnosti Somfy - systém TaHoma® switch. Zoznámte sa na internetovej stránke spoločnosti Somfy s odpoveďami na najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú automatizácie domácnosti.

 • O systéme TaHoma® switch

  somfy automatizacia

  TaHoma® switch mimo iné vkusne zapadne do každého interiéru

  TaHoma® switch je komplexný systém automatizácie domácnosti. Jednotlivé prvky domácnosti spája do jedného celku, môžete tak celý svoj dom ovládať aj na diaľku. Systém sa stará o vaše pohodlie a bezpečie. Poskytuje spätnú väzbu, napríklad keď garážová brána zistí prekážku, ktorá bráni jej zatvoreniu.
  So systémom TaHoma® switch ovládate na diaľku prakticky celý dom.

 • Somfy ONE

  somfy automatizacia

  Predstavujeme vám novinku Somfy ONE pre pohodlné, a pritom dokonalé zabezpečenie vašej domácnosti! Táto prvá kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorom môže fungovať samostatne, možno ju ale tiež zapojiť do systému TaHoma® switch.

 • Kamery

  somfy automatizacia

  Získajte prehľad o svojej domácnosti na diaľku!

  Interiérové a vonkajšie kamery od Somfy dokonale postrážia váš domov. Vonkajšia kamera s integrovanou sirénou odradí nezvaných hostí skôr, než sa pokúsia priblížiť k vášmu pozemku. Cez kamery naviac môžete hovoriť a rovno tak zasiahnuť.

 • Chytrý alarm

  somfy automatizacia

  Váš domov nikdy nebol vo väčšom bezpečí

  Obstarajte si tiež chytrý bezdrôtový Home Alarm, ktorý môžete ovládať pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Hravo rozpozná vašich domácich maznáčikov, takže váš pes alebo mačka nespustia poplach. V prípade výpadku elektriny sa chytrý alarm automaticky prepne na svoju vlastnú batériu, takže ďalej funguje.

 • Somfy Door Keeper

  somfy automatizacia

  Odomknúť dvere i na diaľku? Prečo nie...

  Vyhláste koniec hľadaniu kľúčov po vreckách! Chytrý zámok Somfy Doorlock vám umožní jednoduché odomykanie bytových alebo domových dverí telefónom, a to i na diaľku. Jednoducho tak vpustíte domov napríklad pani na upratovanie. Inštalácia naviac nevyžaduje žiadne vŕtanie ani iné úpravy dverí. Prepojte Somfy Doorlock so systémom automatizácie domácnosti TaHoma® switch
  a získajte ešte viac pohodlia.

 • Somfy Termostat

  somfy automatizacia

  Získajte domov, v ktorom je vždy príjemne

  Vráťte sa vždy do príjemne vyhriatého domova! Somfy Termostat vám pomôže vykúriť alebo klimatizovať dom i byt na diaľku a vďaka funkciám kalendára a geolokácie môžete ušetriť nemalé peniaze. Taktiež Somfy Termostat je plne kompatibilný so systémom TaHoma® switch.

  Potrebujete mať v spálni trošku chladnejšie než v obývačke? K tomu vám hravo pomôže termostatická hlavica io. Môžete tak individuálne ovládať jednotlivé radiátory priamo pomocou hlavice alebo so systémom TaHoma® switch. Termostatická hlavica predvída, kedy má začať vykurovať, a umožňuje tak lepšie riadiť spotrebu energie vášho domova. Dokonca i pozná, keď otvoríte okno, a automaticky tak vypne kúrenie.

 • Zaujíma vás viac?

  somfy automatizacia

  Získajte domov, v ktorom je vždy príjemne

  Obráťte sa na nás, či už vás zaujímajú konkrétne systémy, alebo sa len chcete informovať, čo môže prechod na automatizovanú domácnosť priniesť práve vám.

 • Rad pohonov J 4 Protect / motor pre vonkajšie žalúzie

 • Vonkajšia kamera Somfy / Upozornenie na pohyb

 • Somfy predstavuje / Interiérová kamera

 • Systém TaHoma® switch / Automatizácia domácnosti