Automatizácia domácnosti od Somfy

somfy logosomfy logo

sme držitelia certifikátu somfy expert

Pre pohodlné, bezpečné a úsporné bývanie

somfy automatizacia Automatizovaná domácnosť vám poskytne mimoriadny komfort, bezpečie a tiež úsporu na energiách. Veľmi jednoducho a rýchlo tak budete ovládať svoje vjazdové a garážové brány, alebo aj osvetlenie a tienenie.
Predstavujeme vám automatizáciu domácnosti v podaní našej partnerskej spoločnosti Somfy!

 

 

 

 

 

Ovládajte svoju automatizovanú domácnosť jednoducho a rýchlo.

Ako funguje automatizácia domácnosti?

somfy automatizacia Vďaka automatizovanej domácnosti vás budú poslúchať na povel všetky kompatibilné zariadenia, ktoré nastavíte diaľkovým ovládačom, alebo prostredníctvom smartphonu či tabletu. Môžete tiež nechať pracovať scenáre, ktoré si vytvoríte vopred.

Zvolte si jeden zo systémov automatizácie domácnosti od spoločnosti Somfy - systém TaHoma®, alebo Connexoon. Zoznámte sa na internetovej stránke spoločnosti Somfy s odpoveďami na najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú automatizácie domácnosti.

So systémom TaHoma® ovládate na diaľku prakticky celý dom.

O systéme TaHoma®

somfyTaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti. Jednotlivé prvky domácnosti spája do jedného celku, môžete tak celý svoj dom ovládať aj na diaľku. Systém sa stará o vaše pohodlie a bezpečie. Poskytuje spätnú väzbu, napríklad keď garážová brána zistí prekážku, ktorá bráni jej zatvoreniu.
So systémom TaHoma® ovládate na diaľku prakticky celý dom.

TaHoma® mimo iné vkusne zapadne do každého interiéru.

O systéme Connexoon

connexoonSystém Connexoon funguje na princípe troch smartphone aplikácií, z ktorých každá má na starosti inú časť vášho domova. Jedna ovláda tienenie, druhá brány, tretia terasu. V reči Somfy ide o aplikácie Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládanie aplikácií, teda prvkov domácnosti je rovnako jednoduché ako pri systéme TaHoma®. Systém Connexoon však neprepája celú domácnosť – môžete si zvoliť jednu aplikáciu, alebo vybrať akúkoľvek kombináciu dvoch aplikácií a ovládať tak napríklad tienenie a garážovú a vjazdovú bránu.

Connexoon funguje na princípe troch intuitívnych aplikácií

 

Somfy ONE

somfy-onePredstavujeme vám novinku Somfy ONE pre pohodlné, a pritom dokonalé zabezpečenie vašej domácnosti! Táto prvá kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorom môže fungovať samostatne, možno ju ale tiež zapojiť do systému TaHoma®.

Zaujíma vás viac?

Obráťte sa na nás, či už vás zaujímajú konkrétne systémy, alebo sa len chcete informovať, čo môže prechod na automatizovanú domácnosť priniesť práve vám.