Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Rolety

Rozhodujete sa medzi vonkajšími roletami, alebo vonkajšími žalúziami ?

Predstavujeme vám vlastnosti vonkajších roliet:

  • Rolety využívate počas celého roka. V letnom období veľmi efektívne bránia zvyšovaniu teploty v miestnosti, v zime znižujú ochladzovanie okien, znižujú únik tepla až o 30%. Okrem toho rolety chránia vaše okná a dvere pred nepriaznivými vplyvmi počasia, čím predlžujú životnosť vašich okien.
  • Rolety znižujú hluk z exteriéru
  • Ochraňujú vaše súkromie a majetok, predstavujú značnú prekážku pre zlodejov. Ideálne riešenie pre prízemné byty a iné dostupné presklené plochy.

Navyše, ak si zvolíte elektricky ovládané rolety motormi SOMFY, zabránite zdvihnutiu rolety z vonkajšej strany - vďaka bezpečnostným závesom lamiel. Pre zvýšenie bezpečnosti je možné doplniť automatizáciu roliet TAHOMA a po pripojení kamery s integrovanou sirénou a pohybovým snímačom SOMFY ONE zvýšite bezpečnosť vašej domácnosti.

Plánujete inštalovať vonkajšie rolety na chalupe, alebo inom mieste,ale nemáte tam prívod 230V ? Nevadí, máme pre vás riešenie: Motory SOMFY + solárna sada pre 100% autonómnu prevádzku, nezávisle na elektrickej energii.Rolety je možné zabudovať do novostavby , alebo dodatočne namontovať na okenný rám, s viditeľným boxom. Ten si môžete vybrať v prevedení: hranatý, zaoblený, alebo so spodným úkosom.

 

  • Farebné prevedenie roliet: Ponúkame širokú škálu farieb lamiel, ako aj možnosť úpravy boxov a líšt v akomkoľvek RAL odtieni.
  • Samozrejmosťou nami dodávaných roliet a motorov SOMFY je 5-ročná záruka.