Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/loader.php on line 28

Deprecated: ini_set(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192

Deprecated: ini_set(): Use of mbstring.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192
Interiér Eurotherm-Plus, s.r.o. Ochranné mreže

Kontakt

EUROTHERM - Plus, s.r.o.

Sladkovičova 10
921 01 Piešťany

Tel.: 033 - 774 07 00
Fax: 033 - 774 06 99
Mobil: 0905 58 22 15, 0911 58 22 15

HOTLINE: 033 / 77 40 700

OCHRANNÉ MREŽE

Rolovacia mreža oceľová

Možno ich využiť tak pre privátnu sekciu ako aj pre priemysel. Záleží predovšetkým na požiadavke zákazníka a technických parametroch profilov, ktoré sa môžu použiť.
Vlastný pancier týchto mreží je tvorený oceľovými alebo hliníkovými profilmi rôznych tvarov a veľkostí. Hlavný dôraz je kladený na estetiku, vysokú bezpečnosť a odolnosť voči prieniku.

Panciere rolovacích oceľových mreží sa dodávajú na mieru, ich výplňou je kruhový profil priemeru 10mm spojený oceľovými sponami, zodpovedajúci bezpečnostnej triede 3 kriminalistického atestu. Oceľové mreže je možné dodať do max. plochy 35 m2.

Rolovacia mreža perforovaná a presvetľovacia

Vlastný pancier hliníkových mreží je tvorený profilmi rôznych tvarov a veľkostí s presvetľovacími okienkami alebo perforovaním. Hlavný dôraz je kladený na bezpečnosť a estetiku.

Ovládanie môže byť manuálne pomocou pružiny alebo motorické. Motorom poháňané mreže sa dajú ovládať miestnym alebo diľkovým ovládaním.
Neoddeliteľnou súčasťou rolovacích mreží je aj núdzové ovládanie pre prípad výpadku elektrickej energie.

© 2019 EUROTHERM Plus s.r.o.
deceuninck Novotherm minirol somfy