Kontakt

EUROTHERM - Plus, s.r.o.

Sladkovičova 10
921 01 Piešťany

Tel.: 033 - 774 07 00
Fax: 033 - 774 06 99
Mobil: 0905 58 22 15, 0911 58 22 15

HOTLINE: 033 / 77 40 700

INTERIEROVÉ ROLETKY

Látkové roletky

Praktické a dekoratívne - látkové rolety sú vyrábané z viac ako 100 typov látok. Látky s výhradne obojstranným vzorom sú navíjané na tenkostennú zvarenú hliníkovú rúrku s priemerom 25,28 alebo 38 mm. Látky sú spracovávané na najmodernejších ultrasonových strojoch. Ovládanie textilných rolietiek je pomocou retiazkového alebo pružinového mechanizmu. Nechýba možnosť motorického prevedenia a elektrického riadenia. Retiazkový mechanizmus rolety zaručuje bezproblémové navíjanie látky a tzv. "klik" systém umožňuje jednoduchú výmenu rolety.

Dodávame s boxom, alebo bez boxu, s bočnými krycími lištami, alebo bez líšt, s plastovým madlom umiestenom na závaží látky, s bočnými brzdami, ktoré umožnia zastaviť roletku v ľubovoľnej polohe.
Prevedenie: pre drevenné aj plastové okná.
Ovládanie roletiek: guľôčkovou retiazkou.
Montáž:
na krídlo okna, do ostenia, do stropu.

Vytvorte si vlastnú látku

Roletky deň/noc

Plne nahrádzajú horizontálne hliníkové žalúzie. Roletky deň/noc sú ovládané retiazkou, pomocou ktorej regulujeme priehľadnosť a priepustnosť svetla tým, že sa dvojitá látka posúva smerom dole alebo hore. Látka je vyrábaná tak, že 5 cm široké vodorovné pásy sú tkané striedavo, 5 cm priehľadné a 5 cm nepriehľadné. Posunutím látky smerom na dol alebo do hora sa prekryje priehľadná látka a tým vznikne nepriehľadná zatienená roletka a spätným posunom vznikne každý druhý pás priehľadný.

Rímske roletky

Rímske rolety sú perfektnou alternatívou pre dekorovanie moderného aj klasického interiéru. Samozrejmosťou sú aj varianty pre strešné, šikmé nebo stropné tienenia. Rolety môžu byť transparentné, zatemňujúce alebo vzorované. A tiež s extrémnymi rozmermi - až 10 metrov na šírku.

Dekoratívne látky, moderný mechanizmus, jednoduchá údržba predurčujú rímske rolety k širokému použitiu. Látky sa môžu prať.  Rímske rolety sú úspešný dekoratívny prvok súčasnosti.


Bambusové roletky

Ovládané šnúrou, obľúbená u milovníkov prírodne zariadených interiérov pre svoj prirodzený vzhľad. Bambusové roletky je možné namontovať: na krídlo okna, do ostenia alebo na stenu. Pri návine sa tkanina ukladá postupne smerom nahor a vytvára pravidelne nariasené sklady.

Roletka sa ovláda šnúrkou s brzdou, čo umožňuje pohodlné nastavenie ľubovoľnej polohy roletky.

Moderný typ bambusovej roletky s jednoduchým dizajnom, vhodný do väčšiny interiérov. Ovládanie guľôčkovou retiazkou umožňuje rýchle nastavenie požadovanej výšky tkaniny. Pri návine sa tkanina navíja na nosný hliníkový hriadeľ. Plastové držiaky hriadeľa sa dodávajú vo viacerých farebných odtieňoch zladených s farbou tkaniny roletky.

© 2019 EUROTHERM Plus s.r.o.
deceuninck Novotherm minirol somfy