Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/loader.php on line 28

Deprecated: ini_set(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192

Deprecated: ini_set(): Use of mbstring.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192
Exteriér Eurotherm-Plus, s.r.o. Sieťky proti hmyzu, dvere proti hmyzu

Kontakt

EUROTHERM - Plus, s.r.o.

Sladkovičova 10
921 01 Piešťany

Tel.: 033 - 774 07 00
Fax: 033 - 774 06 99
Mobil: 0905 58 22 15, 0911 58 22 15

HOTLINE: 033 / 77 40 700

SIEŤKY PROTI HMYZU

Sieťky proti hmyzu sú najspoľahlivejšou prirodzenou ochranou proti otravujúcemu hmyzu. Ich funkcia je predovšetkým praktická, no svojim moderným dizajnom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí.
Sieťka je vyrobená zo sklolaminátového vlákna potiahnutého plastom, ktoré nepodlieha korózii a je odolné voči teplotným výkyvom. Na okne je prakticky neviditeľná. Rám je vyrobený z lisovaného hliníku, ktorý je povrchovo chránený lakom.

Pevné, vkladacie sieťky

Valcované (hrúbka steny profilu 0,8mm)

Výhodou sieťok je ich montáž, pri ktorej nedochádza  k mechanickému zásahu do rámu okna. Sieťka sa časťou profilu, tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú nanitované priamo na ráme sieťky. Pri tomto type je možná aj výroba atypických sieťok so šikminou.

Extrudované (hrúbka steny profilu 1mm)

- 24x24: pevná sieťka určená pre montáž na drevené okná s okapnicou. Montuje sa z exteriérovej strany na rám okna
             pomocou platových úchytov, ktoré sú priskrutkované v ráme. Pri vonkajšom pohľade sú úchyty skryté pod
             rámom sieťky.

- s lemom: okenná sieťka určená pre plastové okná.

Rolovacie sieťky - rolosieťky

Niekedy otvorená, niekedy uzatvorená - práve tak, ako chcete. Rollo od Neher-a s inovatívnymi technológiami je flexibilné vo svojom využití.
K dispozícii sú verzie s motorovým ovládaním. Na rozdiel od rámových systémov, ktoré sú nenápadne integrované do okien a dverí, má systém Rollo inovatívne dizajnovo-vizuálne funkcie. Jednotná dizajnová línia Neher spojená prepracovaným dizajnom na vynikajúcej technickej úrovni.
Inovatívne technológie: Bočná kefa vedenia zabráni kmitaniu siete vo vetre. Nastaviteľná sila pružiny umožní, že roletka v ľubovoľnej polohe zastaví.
Vďaka pružine je manipulácia veľmi jednoduchá, sieť sa plynule navíja a zostáva dostatočne napnutá. Optimálne utesnenie zaisťujú kefky umiestnené vo vodiacich lištách a v koncovej lište.

Rolosieťka funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do horného navíjacieho bubna. Po bočných stranách je sieťovina vedená vo vodiacich lištách.
Sieťka sa zatvára jemným "zaklapnutím" spodnej lišty o dolný profil sieťky.
Montáž je prevedená priskrutkovaním na rám okna. V prípade rolosieťky na rám dverí a sieťovina sa navíja do bočného bubna.

Plissé sieťky

Najväčšou výhodou sieťok Nobarrier je možnosť vzájomného spájania jednotlivých segmentov pri     riešení pre široké fasádne otvory.
Sieťovina vo veľkej miere zachytáva vo svojich záhyboch nečistoty vonkajšieho prostredia - alergény (prach, peľ) a pomáha tak zlepšovať životné prostredie alergikov.

Sieťkové dvere

Otváracie

Ponúkame tiež otváravý rám pre okná alebo dvere, ktorý sa otvára smerom dnu alebo von. Montáž na rám, so zreteľom na drážky, alebo priamo na špaletu je dosiahnuteľná veľmi ľahko.
Ergonomický dizajn rukoväte, elegantné a priestorové riešenie profilu a skrytý magnetický prúžok pre bezpečné zavretie je technické riešenie v sofistikovanom prevedení. Vysoká stabilita aj napriek nízkemu montážnemu profilu. Viackanálové štetinové tesnenie, protihluková izolácia, magnetické uzavretie a 2-oj bodové nastaviteľné pánty. Dokonalosť v detailoch Neher.


Lux 53x20mm

Rám dverovej siete LUX je vyrobený z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu. Po obvode hliníkového profilu je drážka, v ktorej je umiestnená tesniaca kefka. Vďaka nej sieťka pevne prilieha k dverovému rámu a vyrovnáva prípadné nerovnosti podkladu.
Montujú sa pomocou pántov na rám dverí z exteriérovej strany, doviera sa pomocou magnetu. Upevnenie sieťky je pomocou obyčajných alebo samozatváracích pántov.


Relax 40x20mm

Cenovo dostupnejšie riešenie, ktoré však nestráca na kvalite. Profily sú vyrobené ako dvere LUX z extrudovaného hliníka. Po obvode hliníkového profilu je drážka, v ktorej je umiestnená tesniaca kefka. Vďaka nej sieť pevne prilieha k dverovému rámu a vyrovnáva prípadné nerovnosti podkladu.
Montujú sa pomocou pántov na rám dverí z exteriérovej strany, doviera sa pomocou magnetu. Upevnenie sieťky je pomocou obyčajných alebo samozatváracích pántov.

Posuvné

Vyrábajú sa z hliníkových profilov, ktoré zaručujú dostatočnú pevnosť a stabilitu sieťkových dverí aj pri väčších rozmeroch. Veľmi ľahké posúvanie zabezpečujú koľajnice vo vrchnej a spodnej časti.
Posuvné dvere sa používajú predovšetkým pre veľké otvory. Napr. balkónové dvere, zimné záhrady, terasy a pod. Môžete použiť jednoduchú alebo až osem dielnu zostavu posuvných dverí. Posuvné siete sú vhodné tam, kde nie je možné použiť siete otváravé.
Pozostávajú z 2-komorových profilov, posuvnej koľajničky s osadené sú kľučkami. Posuvné siete na dvere sú menej náročné na priestor.
Tiché guľôčkové ložiská s valčekmi z nerezovej ocele umožňuje trvalé a veľmi ľahké ovládanie. Závierka brzdy v spojení s rotujúcou kefou tesnenia zaisti pevné uzavretie zariadenia. Bezpečnú manipuláciu poskytne integrované bezpečnostné klzné vedenie. Posuvné siete v ráme sú vhodné pre montáž na rám i do ostenia.

© 2019 EUROTHERM Plus s.r.o.
deceuninck Novotherm minirol somfy