Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/loader.php on line 28

Deprecated: ini_set(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192

Deprecated: ini_set(): Use of mbstring.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192
Exteriér Eurotherm-Plus, s.r.o. Rolety Systém roliet

Kontakt

EUROTHERM - Plus, s.r.o.

Sladkovičova 10
921 01 Piešťany

Tel.: 033 - 774 07 00
Fax: 033 - 774 06 99
Mobil: 0905 58 22 15, 0911 58 22 15

HOTLINE: 033 / 77 40 700

SYSTÉM

Miniroll Classic

Tento predokenný roletový systém je obzvlášť vhodný na dodatočnú montáž. Nezasahuje do stávajúceho stavebného otvoru, ale prispôsobuje sa mu. Box v ktorom je ukrytý navíjací mechanizmus vrátane lamiel rolety je umiestnený na vonkajšej strane otvoru.
Ovládanie môžete zvoliť manuálne alebo elektrické s ďalšími riadiacimi prvkami. Rolety MINIROL Classic sú vyrábané z prvotriednej hliníkovej zliatiny, ktorá zaručuje dlhú životnosť roliet. Lamely sú vyplnené polyuretánovou penou bez škodlivých prísad.

Minirol Fasade

Tento roletový systém je svojim prevedením vhodný predovšetkým do novostavieb alebo rekonštrukcií. Tepelno-izolačné vlastnosti sú pri predokenných systémoch bezkonkurenčne najlepšie.
Box je zaomietnuteľný a starostlivo odizolovaný priamo v stene nad okenným otvorom. Schránka môže byť zakrytá niekoľkými spôsobmi: omietnutím, zakrytím zatepľovacím fasádnym systémom alebo môže byť umiestnená do roletového prekladu.

Minirol Mono

Box, do ktorého sa lamela navíja, je umiestnený medzi oknom a hornou stranou otvoru. Vďaka tomu nie je predsadený pred oknom, ale je umiestnený smerom do miestnosti, odkiaľ je do neho v prípade potreby aj prístup. Celý plastový box je zateplený polystyrénovou vložkou a je vybavený revíznym vekom.
Tento systém sa montuje na okenný rám zhora pred vlastným osadením okenného rámu.

Minirol Tradi

Roletový systém Tradi, ako už poukazuje názov, je tradičným roletovým systémom, ktorý je dodávaný bez roletového boxu. Tento systém roliet je vhodný najmä pre montáž do schránok v špeciálnom roletovom preklade typu Heluz, Batima, Lehr ....

Minirol Mosquito

Integrovaná sieť proti hmyzu je moderné riešenie kombinovaného roletového systému, ktorý Vás chráni nielen proti chladu, dažďu, vetru, hluku a vlámaniu, ale aj pred obťažujúcim hmyzom.
Sieťka je vyrobená zo sklených vlákien potiahnutých PVC. Hriadeľ s pružinou uložený v roletovom boxe zabezpečuje stále napnutie siete. Sieť v boxe je nezávislá na roletovom systéme a ovláda sa mechanicky po otvorení okenného krídla. Vďaka pružine je manipulácia pri otváraní a zatváraní veľmi jednoduchá, sieť sa plynulo navíja a je dostatočne napnutá. Optimálne utesnenie zabezpečujú kefky umiestnené vo vodiacich lištách a v ukončovacej lište.
Systém Mosquito je možné kombinovať so všetkými druhmi roliet!

Minirol Vario

Použitie lamiel je veľmi rozmanité, nemusia slúžiť len ako ochrana okien, ale dajú sa využiť tiež v zakrytí výklenkov, skladovacích priestorov alebo ako estetický doplnok nábytku. Záleží len na Vašom nápade a potrebe. Pre skriňu o výške 1,6 m Vám stačí iba 137 mm na nábal.

Minirol Sky

Systém roliet vyvinutý špeciálne na strešné okná. Umožňuje zatieniť aj zatemniť interiér, v lete chráni pred nadmerným slnečným svitom, v zimnom období a za chladného počasia šetri tepelnú energiu. Roletu je možné otvárať aj zatvárať vo vodorovnej polohe aj pri zatvorenom okne. Oknom aj roletou je možné nezávisle na sebe manipulovať obidvoma smermi.

Minirol Wiga

Špeciálny roletový systém na zatienenie zimných záhrad, ktorý zabezpečí celoročnú prijemnú klímu v zimnej záhrade. Pri každom počasí budete môcť veľmi jednoducho regulovať teplotu.
Mechanizmus je úplne odlišný od systému na strešné okná. Tento systém sa dodáva výlučne s motorovým ovládaním a na želanie aj s termostatom.

© 2019 EUROTHERM Plus s.r.o.
deceuninck Novotherm minirol somfy