Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/loader.php on line 28

Deprecated: ini_set(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192

Deprecated: ini_set(): Use of mbstring.internal_encoding is deprecated in /home/html/eurotherm-plus.sk/public_html/libs/Nette/Environment/Configurator.php on line 192
Exteriér Eurotherm-Plus, s.r.o. FASÁDNE SCREENY

Kontakt

EUROTHERM - Plus, s.r.o.

Sladkovičova 10
921 01 Piešťany

Tel.: 033 - 774 07 00
Fax: 033 - 774 06 99
Mobil: 0905 58 22 15, 0911 58 22 15

HOTLINE: 033 / 77 40 700

FASÁDNE SCREENY

Úspora nákladov

Minirol screenové rolety je elegantná, moderná a cenovo priaznivá možnosť ako dokonalým spôsobom zabezpečiť tienenie okien na všetkých typoch budov, zvýšia Vám obytný komfort a zároveň zníži faktúru za energiu.

Elegantná a moderná možnosť ako zatieniť okná všetkých typov budov. Textília pozostáva z pogumovaných sklených vlákien s neobmedznou životnosťou a širokou škálou farebných prevedení.
Minirol screenové rolety je elegantná, moderná a cenovo priaznivá možnosť ako dokonalým spôsobom zabezpečiť tienenie okien na všetkých typoch budov, zvýšia Vám obytný komfort a zároveň zníži faktúru za energiu.

Ovládanie: 

Motorické - tento druh ovládania ponúka užívateľovi komfort. Motor je integrovaný v hriadeli s látkou, je veľmi tichý a bezúdržbový. Možnosť ovládania je pomocou vypínača jednotlivého alebo skupinového. Pre náročnejších je možnosť použitia špeciálneho trubkového motora ovládaného pomocou diaľkového ovládania (1-kanálového, viac-kanálového). Okrem komfortného ovládania je možné nastavovať a meniť rôzne funkcie ako sú slnečný a veterný senzor, programovateľné hodiny, exteriérové vypínače a ďalšie možnosti.
Ručné - ovládanie pomocou kľuky (poslúži tam, kde nie je privedená elektrina).

Minirol Screen:

Častejšie použivaný variant, kde je látka voľne napnutá medzi spodnou lištou a vrchným boxom, kde sa navíja. Spodná lišta môže byť viditeľná, alebo skrytá.

Minirol Lockscreen:

Látka je uchytená a, napnutá a vedená v špeciálnych bočných vodiacich lištách, vďaka ktorým je estrémne stabilná a odolná voči vetru. Vynikajúco poslúži ako sieťka proti hmyzu v roztiahnutej polohe.


Minirol Screeny + Predokenné rolety = skvelá kombinácia

Pre kombináciu s našou ponukou screenových systémov, obzvlášť potom systému MINIROL LockScreen, veľmi odporúčame naše predokenné rolety MINIROL. Naše predokenné rolety sa prezentujú použitím kvalitných materiálov a moderným systémom ovládania. Lamely na predokenné rolety môžu byť vyplnené PUR penou a tak výrazne zlepšia zateplenie budovy a znížia tak náklady na energie. Len samotné predokenné rolety Vám znížia náklady na energie až o 30%. Naviac v kombinácii so screenmi vytvoria veľmi efektívne zabezpečenie proti zlodejom. Na predokenné rolety ponúkame rôzne systémy. Medzi najobľúbenejšie patrí roleta so zaometacím boxom a integráciou siete proti hmyzu. So značkou MINIROL si môžete byť istí, že máte najvýhodnejšiu cenu za najlepšiu kvalitu.

Veľkosti boxov

  Max veľkosť screenu  Max. veľkosť screenu 
     pre box veľ. 89 mm    pre box veľ. 103 mm

MINIROL SCREEN        (š/v) 200X280 cm      (š/v) 400x400

MINIROL LOCKSCREEN (š/v) 200x240 cm      (š/v) 400 300

Parametre látky

Látka SCREEN - látka typu screen je zložená zo sklenných vlákien potiahnutých vrstvou PVC. Sklenné vlákno je veľmi odolné voči vonkajším vplyvom ako je vietor, náhle zmeny teplôt, vlhkosť. Má veľmi dlhú životnosť. Každé vlákno je potiahnuté samostatnou vrstvou PVC a následne je ušitá výsledná textília, čo umožňuje kombináciu viacerých farebných vlákien a pravidelný vzhľad na celkovej ploche látky.

Látka SOLTIS - látka typu Soltis je zložená z polyesterových vlákien potiahnutých vrstvou PVC. Na rodiel od screenu je najprv ušitá látka celoplošne z jednotlivých vlákien, pričom dochádza k jej prepnutiu, čo má za následok veľmi dobrú tvarovú stálosť a pevnosť látky. Následne je potiahnutá vrstvou PVC, čo dodá látke nepravidelný vzhľad v celej ploche látky.

MINIROL exteriérové screenové rolety Vám zaručia...

- Maximálne obmedzenie prieniku slnečnej energie. MINIROL screeny absorbujú a reflektujú veľkú časť slnečného svetla a energie a zbránia tak nechcenému ohrievaniu vnútorných priestorov budov. Sú teda optimálnou ochranou na uržanie priíjemnej izbovej teploty a správnou voľbou na zatienenie okien Vášho domu.

 - Ochranu pred nepriaznivým počasím. V prípade, že necháte otvorené okná a máte stiahnutý screen, nemusíte sa obávať náhlej zmeny počasia. MINIROL screen systém ochráni Váš domov pred vetrom, dažďom, snehom, krúpami či inými nepriaznivými vplyvmi.

 - Ochranu proti hmyzu a nepriaznivým vonkajším vplyvom. V uzatvorenej polohe Vám lockscreen zabezpečí dokonalú ochranu proti hmyzu a zároveň tiež zmierni prienik prachu a alergénov do vnútorných priestorov objektov.

 - Veľmi estetický a moderný vzhľad - veľmi estetický a moderný vzhľad. MINIROL vonkajšie screenové rolety sú tiež úžasným dekoračným prvkom. Vďaka nadčasovému vzhľadu sa môžu stať dokonalým tieniacim prvkom rodinných domov, administratívnych aj technických budov. V súčasnosti sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry.

Video

© 2019 EUROTHERM Plus s.r.o.
deceuninck Novotherm minirol somfy